به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء جلسۀ نوبتی کمیسیون اقتصادی در قصر مرمرین تدویر گردید

dpmea_admin
شنبه ۱۴۰۲/۳/۲۷ - ۱۸:۱۳
5U2A2687

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء جلسۀ نوبتی کمیسیون اقتصادی در قصر مرمرین تدویر و طبق آجندا بر موضوعات مورد نظر بحث شد. در نشست بعد از غور و بررسی فیصله به عمل آمد که وزارت مالیه جهت تکمیل کار باقیماندۀ  بند برق ولسوالی مانوگی ولایت کنر انوایس شرکت قراردادی را تادیه نماید و شرکت قراردادی مکلف است تا با اخذ انوایس پول مقروضین را نیز بپردازد. کار بند برق ولسوالی مانوگی 97.7 فیصد انجام شده و متباقی آن نیز در آینده نزدیک تکمیل خواهد شد. این بند ظرفیت تولید 2.1 میگاوات برق را دارد، که برای 4000 خانواده برق مورد ضرورت را فراهم خواهد کرد. از سوی کمیسیون اقتصادی به کمیتۀ مشترک متشکل از نماینده‌گان وزارت های زراعت، آبیاری و مالداری، شهر سازی و مسکن و اقتصاد به ریاست وزارت صنعت و تجارت وظیفه سپرده شد، تا در مورد دوباره فعال ساختن و واضح نمودن حیثیت حقوقی شرکت زراعتی و مالداری  بوستان سبز با سهمداران این شرکت جلسه نماید، اگر سهمدران نتوانند حاضر گردند با نماینده های با صلاحیت آن ها نشست انجام و پیرامون دوباره فعال نمودن آن تلاش جدی صورت گیرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۴:۳۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با معاون وزیر امور خارجه قطر دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء سوم جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی با محمد بن عبدالعزیز آلخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار هر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۵۱
Background image

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسم فاتحه خوانی رئیس جمهور فقید ایران اشتراک نمود

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء که مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه انرا همراهی می کرد بتاریخ دوم جوزا ۱۴۰۳خورشیدی در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
Background image

مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب. . .

BACK TO NEWS