جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

dpmea_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۲
WhatsApp Image 2023-02-01 at 5.36.51 PM

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء جلسۀ نوبتی کمیسیون اقتصادی در قصر مرمرین دایر و طبق اجندا پیرامون موضوعات مورد نظر بحث شد. در جلسه بعد از بحث همه جانبه فیصله شد که وزارت معادن و پترولیم، معدن طلای منطقه سمتی ولسوالی چاه آب ولایت تخار را به داوطلبی آزاد بسپارد. همچنان از طریق کمیسیون اقتصادی به وزارت آب و انرژی وظیفه سپرده شد که قرارداد اعمار بند ارغستان که با کمپنی هندی صورت گرفته بود از طریق کمیسیون تدارکات ملی فسخ و امور سروی، دیزاین و ساخت و ساز آنرا از طریق داوطلبی آزاد پیش ببرد. در این نشست به کمیته مشترک تشکیل شده از نماینده‌گان معاونیت اقتصادی ریاست الوزرا‌ء، وزارت‌های مالیه، صنعت و تجارت، اقتصاد و ریاست عمومی اداره امور وظیفه داده شد تا تمامی فیصله‌ها و احکام  مقام عالی رهبری امارت اسلامی، مقام محترم ریاست الوزراء، کابینه و کمیسیون اقتصادی را در خصوص شرکت های دولتی به صورت همه‌جانبه بررسی نمایند. کمیته مذکور قانون شرکت های دولتی، ساختار، مدیریت، نظارت و سایر جوانب مرتبط به آن را مشاهده و واضح سازند که ساختار کنونی شرکت های دولتی مؤثر است یا خیر. کمیته مورد نظر در این مورد طرح جامع را ترتیب و به کمیسیون اقتصادی تقدیم نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۴:۳۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با معاون وزیر امور خارجه قطر دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء سوم جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی با محمد بن عبدالعزیز آلخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار هر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۵۱
Background image

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسم فاتحه خوانی رئیس جمهور فقید ایران اشتراک نمود

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء که مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه انرا همراهی می کرد بتاریخ دوم جوزا ۱۴۰۳خورشیدی در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
Background image

مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب. . .

BACK TO NEWS