محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت ارزگان سفر نمود

dpmea_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۱:۴۶
WhatsApp Image 2024-04-16 at 05.35.43_85b07a76

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۷ ماه حمل سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت ارزگان سفر نمود. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند در سفر به ارزگان با مسؤلین، مجاهدین و باشنده‌گان این ولایت دیدار و از همکاری لازم به دلیل خسارات ناشی از سیلاب های اخیر اطمینان داد. معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء در مورد انجام امور به شکل مناسب به مسئولان این ولایت توصیه های لازم را ارائه و از آنان خواست تا با صداقت و امانتداری به هموطنان آسیب دیده خود خدمت کنند. محترم ملا صاحب گفت: «اینها کسانی هستند که برای برپا نمودن نظام اسلامی هر نوع فداکاری ها را انجام داده و تکالیف زیادی را متحمل شده اند و اکنون حق دارند که امارت اسلامی برای آنها زندگی مرفه فراهم کند محترم ملا عبدالغنی برادر آخند افزود، هموطنان ما در هر نقطۀ از کشور که د چار مشکل شوند، مسؤلین امارت اسلامی مؤظف اند تا از وضعیت آنان باخبر و به مشکلات آنان رسیدگی کنند. سپس باشندگان این ولایت از سلوک مسؤلین ملکی و نظامی امارت اسلامی ابراز خرسندی نموده، گفتند که مسؤلین امارت اسلامی همیشه به مشکلات انان رسیدګی نموده اند. آنان همچنان افزودند که خوشحال اند ازینکه تمام افغانستان تحت یک نظام کاملآ اسلامی قرار گرفته و نفرت، تعصب قومی و نفاق از این کشور ریشه کن شده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۴:۳۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با معاون وزیر امور خارجه قطر دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء سوم جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی با محمد بن عبدالعزیز آلخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار هر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۵۱
Background image

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسم فاتحه خوانی رئیس جمهور فقید ایران اشتراک نمود

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء که مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه انرا همراهی می کرد بتاریخ دوم جوزا ۱۴۰۳خورشیدی در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
Background image

مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب. . .

BACK TO NEWS