محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود

dpmea_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۳۱ - ۱۲:۵۷
WhatsApp Image 2023-05-21 at 12.19.21

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با شماری از سرمایه گذاران و تاجران در ولایت هرات ملاقات نموده و آنها را برای سرمایه گذاری در داخل کشور انگیزه داده و ترغیب نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء فعالیت فابریکه بزرگ و معیاری قالین سازی را در ولایت هرات جای افتخار دانسته و افزود، قبل از این قالین افغانی بنام کشور های دیگر به خارج از کشور صادر میشد، الحمدلله اکنون این تولیدات و سایر محصولات فابریکه‌ها بنام افغانستان به کشورهای منطقه و جهان صادر می گردد. در این نشست تاجران و سرمایه گذاران برخی از مشکلات خود را در خصوص مسایل تجارتی و سرمایه گذاری با محترم ملا صاحب شریک نموده و خواهان همکاری امارت اسلامی درحصۀ رفع آن گردیدند. معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مورد حل کامل مشکلات تاجران و سرمایه گذاران اطمینان داده و علاوه نمود، که امارت اسلامی افغانستان از تجاران و سرمایه گذاران حمایت می کند و آمادۀ هر نوع همکاری به آن ها می باشد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۳:۲۴
Background image

معاون اقتصادی ریاست الوزراء از بند کجکی بازدید نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء به تاریخ ۲۷ ماه حمل سال ۱۴۰۳ خورشیدی حین سفر به ولایت هلمند از بند کجکی بازدید نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء از اقدامات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۱:۴۶
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت ارزگان سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۷ ماه حمل سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت ارزگان سفر نمود. محتر. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۵:۵۱
Background image

سنگ تهداب پروژه رهایشی نیله باغ گذاشته شد

سنگ تهداب پروژۀ رهایشی نیله باغ  به تاریخ نوزدهم ماه حمل سال ۱۴۰۳ از سوی محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء گذاشته شد. محترم ملا صاحب آغاز پروژۀ رهایشی نیله باغ. . .

BACK TO NEWS