محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود

dpmea_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۳۱ - ۱۲:۵۷
WhatsApp Image 2023-05-21 at 12.19.21

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با شماری از سرمایه گذاران و تاجران در ولایت هرات ملاقات نموده و آنها را برای سرمایه گذاری در داخل کشور انگیزه داده و ترغیب نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء فعالیت فابریکه بزرگ و معیاری قالین سازی را در ولایت هرات جای افتخار دانسته و افزود، قبل از این قالین افغانی بنام کشور های دیگر به خارج از کشور صادر میشد، الحمدلله اکنون این تولیدات و سایر محصولات فابریکه‌ها بنام افغانستان به کشورهای منطقه و جهان صادر می گردد. در این نشست تاجران و سرمایه گذاران برخی از مشکلات خود را در خصوص مسایل تجارتی و سرمایه گذاری با محترم ملا صاحب شریک نموده و خواهان همکاری امارت اسلامی درحصۀ رفع آن گردیدند. معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مورد حل کامل مشکلات تاجران و سرمایه گذاران اطمینان داده و علاوه نمود، که امارت اسلامی افغانستان از تجاران و سرمایه گذاران حمایت می کند و آمادۀ هر نوع همکاری به آن ها می باشد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۱۷:۴۱
Background image

در حضور داشت محترم ملا عبدالغنی برادر آخند قرارداد ارائه خدمات مخابراتی میان وزارت مخابرات و شرکت های مخابراتی خصوصی به امضاء رسید

در حضور داشت محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء و محترم مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قرارداد ارائه خدمات مخابراتی به ارزش ۳۶۵ میلیون. . .

شنبه ۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۷:۲۴
Background image

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند جلسۀ نوبتی کمیسیون تدارکات ملی در قصر مرمرین تدویر گردید

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء جلسۀ نوبتی کمیسیون تدارکات ملی به تاریخ ۶ ام جوزای سال خورشیدی روان در قصر مرمرین تدویر گردید. در این نشست طبق آجندا. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۳۱ - ۱۲:۵۷
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با شماری از سرمایه گذاران و تاجران در ولایت هرات. . .

BACK TO NEWS