کمیسیون تدارکات ملی به ارزش حدود پنج میلیارد افغانی پروژه های مختلف را منظور نمود

dpmea_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۷ - ۱۵:۵۶
5U2A0550

کمیسیون تدارکات ملی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء، قراردادهای ۱۲ پروژه را به ارزش حدود ۵ میلیارد افغانی منظور و قرارداد سه پروژه دیگر را تعدیل نمود. جلسه نوبتی کمیسیون تدارکات ملی که بتاریخ ۱۷ام سرطان سال ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین برگزار گردیده بود، طبق آجندا ۲۲ پروژه برای بحث و بررسی ارائه شد که از این جمله قرارداد ۱۲ پروژه منظور و قرارداد سه پروژه تعدیل شد. در مورد قراردادهای ۷ پروژه دیگر به کمیته تعیین شده وظیفه سپرده شد تا پروژه های یاد شده را بطور همه جانبه بررسی و گزارش خود را با رهبری کمیسیون تدارکات ملی شریک سازند. پروژه های منظور و تعدیل شده شامل اعمار مراکز صحی در مناطق دور دست شماری از ولایات، قیر ریزی بخش دوم شاهراه بادغیس - فاریاب و اعمار دیوارهای استنادی در این شاهراه، نصب انسلیترها سب استیشن نورالجهاد در هرات و شماری از پروژه های دیگر شامل بوده که از سوی امارت اسلامی تمویل می شود

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۶:۲
Background image

طرح تولید برق خورشیدی در پارک های صنعتی حصار شاهی و شیخ مصری ننگرهار مورد تایید قرار ګرفت

در جلسه نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که در قصر مرمرین برگزار شد، راجع به طرح های سرمایه گذاری تولید ۴۰- ۴۰ میگاوات برق خورشیدی در شهرک های صنعتی حصار شاهی و شیخ مصری ننگرهار و. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۴۲
Background image

روی طرح ارائه شده تولید ۱۰۰ میگاوات برق گازی از سوی شرکت خصوصی گلبهار پاور بحث شد

در جلسه که به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء برگزار شد، طرح ارائه شده تولید ۱۰۰ میگاوات برق گازی از سوی شرکت خصوصی گلبهار پاور بحث شد. این جلسه که در ۲۳. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۵:۱
Background image

معاون اقتصادی ریاست الوزراء: به شمول کابل در شش ولایت کشور زون های پروسس صادرات ساخته می شوند

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در جلسۀ تجلیل از روز ملی صادرات که بتاریخ ۲۱ ام سرطان ۱۴۰۳ خورشیدی تدویر ګردیده بوده، اشتراک نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء. . .

BACK TO NEWS