الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت ارزگان سفر کرد

تاریخ: 26 جولای 2022

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء روز سه شنبه مؤرخ 26 ذی الحجه 1443 پس از ادای مناسک فریضه حج و بازگشت به افغانستان به زادگاهش ولسوالی دهراود ولایت ارزگان سفر کرد.

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند در این سفر با مسوولان، مجاهدین و مردم عام این ولایت دیدار نموده و از وضعیت امنیتی ولایت ارزگان، رساندن به موقع کمکهای لازم به مردم آسیب‌‌دیده و نیز کارهای انجام شده در زمینههای مختلف قدردانی کرد.

معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تمامی مسوولان در خصوص پیشبرد بهتر امور توصیه‌های لازم را ارائه کرد و از آنان خواست که با صداقت و صمیمیت کامل به این مردم رنج‌دیده خدمت کنند. معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء همچنان افزود: اینها کسانی هستند که برای آمدن نظام اسلامی هر نوع قربانی را داده و زحمات زیادی را متحمل شده‌اند، اکنون حق دارند که امارت اسلامی زمینه زندگی آرام را برای شان فراهم سازد.

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند در دیدار با باشندگان منطقه، بزرگان و متنفذین به آنان اطمینان داد که امارت اسلامی برای بهبود زندگی آن‌ها، رفع بیکاری و حل مشکلات مردم شبانه روز تلاش می‌کند. خوشبختانه در این زمینه به دست‌آوردهای خوبی نایل شده است.

باشندگان منطقه همچنان از رفتار مسوولین ملکی و نظامی امارت اسلامی ابراز خرسندی نموده گفتند که آن‌ها خوشحال هستند که در سرتاسر افغانستان نظام اسلامی حاکم شده، تعصب، نفرت قومی و نفاق ریشهکن شده است.