محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود

dpmea_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۲/۳۱ - ۱۲:۵۷
WhatsApp Image 2023-05-21 at 12.19.21

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء از فابریکۀ قالین سازی در ولایت هرات دیدن نمود. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با شماری از سرمایه گذاران و تاجران در ولایت هرات ملاقات نموده و آنها را برای سرمایه گذاری در داخل کشور انگیزه داده و ترغیب نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء فعالیت فابریکه بزرگ و معیاری قالین سازی را در ولایت هرات جای افتخار دانسته و افزود، قبل از این قالین افغانی بنام کشور های دیگر به خارج از کشور صادر میشد، الحمدلله اکنون این تولیدات و سایر محصولات فابریکه‌ها بنام افغانستان به کشورهای منطقه و جهان صادر می گردد. در این نشست تاجران و سرمایه گذاران برخی از مشکلات خود را در خصوص مسایل تجارتی و سرمایه گذاری با محترم ملا صاحب شریک نموده و خواهان همکاری امارت اسلامی درحصۀ رفع آن گردیدند. معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مورد حل کامل مشکلات تاجران و سرمایه گذاران اطمینان داده و علاوه نمود، که امارت اسلامی افغانستان از تجاران و سرمایه گذاران حمایت می کند و آمادۀ هر نوع همکاری به آن ها می باشد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۷:۵
Background image

کمیسیون تدارکات ملی به ارزش حدود ۸ میلیارد افغانی پروژه‌های مختلف را منظور نمود

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء نشست نوبتی کمیسیون تدارکات ملی که به تاریخ ۸ حوت سال روان در قصر مرمرین تدویر و طبق آجندا پیرامون پروژه های ارائه شده. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۸:۳۳
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء با مشاور رئیس جمهور فدراسیون روسیه ملاقات نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء به تاریخ ۲۲ دلو سال روان با محترم روسلان عادلگیرییف مشاور رئیس جمهور فدراسیون روسیه و نماینده ویژه رئیس جمهور در امور تغییرات. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴
Background image

دومین نشست رهبری شورای عالی اقتصاد، کمیته ثبات مالی و سهمداران بانک های مجوز برگزار شد

دومین نشست رهبری شورای عالی اقتصادی امارت اسلامی افغانستان، کمیته ثبات مالی و سهمداران بانک های مجوز امروز به تاریخ ۲۲ دلو سال جاری در تالار جلسات د افغانستان بانک برگزار و در مورد حل. . .

BACK TO NEWS