محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با علمای کرام ولسوالی برکه دیدار نمود

dpmea_admin
جمعه ۱۴۰۳/۲/۲۸ - ۱۱:۴۴
WhatsApp Image 2024-05-18 at 10.28.03_11ecf5b9

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء بتاریخ ۲۷ام ثور ۱۴۰۳ خورشیدی در جریان سفر خویش به ولسوالی برکه ولایت بغلان با علمای کرام ولسوالی مذکور دیدار نمود. در این ملاقات علمای کرام ولسوالی برکه از فرستادن به موقع تیم های امداد رسان و کمک های اضطراری به مناطق اسیب دیده از امارت اسلامی تشکر کردند و در برخی زمینه ها مشکلات و درخواست های خویش را با معاون اقتصادی ریاست الوزراء در میان گذاشتند و محترم ملا صاحب در مورد حل این مشکلات به آنان اطمینان داد. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند گفت که توزیع کمک ها همچنان در تمام مناطق آسیب دیده از اثر سیلاب های اخیر ادامه دارد و تااکنون هزاران شهروند علاوه بر کمک های نقدی، کمک های غذاء، دارو و البسه نیز دریافت کرده اند. محترم ملا صاحب افزود که امارت اسلامی به توزیع کمک ها ادامه خواهد داد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS