محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با سیلاب زده گان ولسوالی های برکه و نهرین دیدار نمود

dpmea_admin
شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۴:۵۲
WhatsApp Image 2024-05-18 at 10.31.28_562707bf

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء بتاریخ ۲۷ام ثور ۱۴۰۳ خورشیدی در جریان سفر خویش به ولایت بغلان با سیلاب زده گان ولسوالی های برکه و نهرین دیدار نمود. در این دیدار الحاج ملا نورالدین ترابی معاون جمعیت هلال احمر افغانستان و چند تن از مسئولان نیز حضور داشتند. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند گفت، آمار دقیق شهدا توسط تیم های سروی جمع آوری شده و برای خانواده های هر یک از شهدا کمک نقد، مواد غذایی و البسه توزیع شده و مجروحین نیز تداوی گردیده اند. محترم ملاصاحب افزود، تیم های سروی بررسی خانه های تخریب شده، زمین های زراعتی، کانال ها، کاریزها و همچنان حیوانات تلف شده را سر از فردا آغاز می شود و پس از تکمیل سروی در بخش های یاد شده امارت اسلامی کمک های خود را به خانواده های آسیب دیده در مناطق مذکور توزیع خواهد کرد. معاون اقتصادی ریاست الوزرا افزود که علاوه بر ولایت بغلان، در سایر ولایات نیز برای سیلاب زده گان کمک های نقدی و غذایی ارسال شده است. در پایان این نشست سیلاب زده گان منطقه برکه و نهرین از امارت اسلامی برای اعزام تیم های امداد رسان  و نجات شهروندان گیرمانده در سیلاب قدردانی نمودند و همچنان باشنده گان این ولسوالی ها مشکلات و درخواست های خود را به صورت کتبی با معاون اقتصادی ریاست الوزرا در میان گذاشتند و ایشان از حل آن اطمینان دادند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS