محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با مسؤلین ادارات ملل متحد دیدار نمود

dpmea_admin
شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۱۰
WhatsApp Image 2024-05-18 at 10.38.49_4a5d3010

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء روز پنجشنبه ۲۸ام ثور سال جاری در مقام ولایت بغلان با مسولین ادارات مختلف سازمان ملل متحد مستقر در افغانستان دیدار و گفتگو نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء میزان خسارات ناشی از سیلاب های اخیر را در بغلان بلند خوانده و از نماینده‌گان این ادارات خواست که در هماهنگی به امارت اسلامی ضمن کمک های بشردوستانه به سیلاب زده گان بغلان در بخش های انکشافی هم کمک های خویش را بیشتر و سریعتر نمایند. به گفته محترم ملا صاحب در برخی از ولسوالی های بغلان بر اثر سیلاب های اخیر علاوه بر منازل مسکونی ۱۹ باب کلینیک، ۱۹ باب مکتب، ۱۱۵پلچک، ده ها کانال بزرگ و کوچک و همچنان ۶۰ کیلومتر سرک تخریب شده که اکنون نیاز به ترمیم اساسی و پاکاری دارند. نماینده‌گان ادارات ملل متحد مستقر در افغانستان با ابراز همدردی با سیلاب زده گان ولایت بغلان به معاون اقتصادی ریاست الوزراء ضمن کمک های بشری اطمينان داد که در زمینه های مختلف انکشافی نیز کمک و همکاری خواهند نمود. این مسولین از رسیدن به موقع تیم های امداد رسان امارت اسلامی به مناطق آسیب دیده که باعث نجات افراد گیرمانده در سیلاب ها شده بودند، تقدیر نمود. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند از تمامی نهادهای کمک رسان بین المللی خواست تا در این وضعیت سخت و ناگوار به افغان های سیلاب زده کمک نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS