محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در سفر رسمی خود به جمهوری اسلامی ایران با مسؤلین سفارت امارت اسلامی افغانستان در کشور یاد شده دیدار کرد

dpmea_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۷ - ۱۴:۲۸
WhatsApp Image 2023-11-08 at 14.20.16_de1bea43

معاون اقتصادی ریاست الوزراء حین بازدید از سفارت افغانستان در تهران گفت که در۴۰ سال گذشته افغان‌ها در کشور های خارجی با مشکلات زیادی مواجه بوده‌ اند، زنده‌گی ‌شان به مشکل مواجه بوده و به موقع به مشکلات شان رسیده‌گی نشده است، ولی اکنون الحمدلله نظامی در افغانستان به قدرت رسیده است که واقعاً در خدمت مردم است و به مسئولیت های خود به خوبی در این زمینه متوجه است. محترم ملا صاحب طی سخنان خود افزود که رفاه و رضایت مردم افغانستان یگانه آرزوی ماست و هر شخص مسؤل باید کوشش نهایی خود را به خرج دهد تا به مشکلات شهروندان به موقع و به گونه بهتر رسیده‌گی نماید. به گفته محترم ملا صاحب افغانستان زمانی به پای خود ایستاد شده می تواند که حکومت در خدمت ملت باشد و ملت شانه به شانه در تمامی امور با حکومت همکاری کند. همچنان محترم ملا عبدالغنی برادر آخند به همه مسؤلین سفارت هدایت داد تا زمینه تحصیلات عالی را برای محصلین افغان در ایران مساعد سازند و در این بخش مشکلات موجود را حل نمایند. هنگام این ملاقات مسؤلین سفارت افغانستان در تهران گزارشی فعالیت های خویش را به حضور ملا صاحب ارایه داشته و گفتند که با رویکار آمدن امارت اسلامی مشکلات مهاجرین و کارگران افغان مقیم ایران تا اندازه زیادی حل گردیده و در حصه فراهم آوری سهولت های لازم برای آنها بار بار با مقامات ایرانی نشست ها داشته اند که نتیجه خوبی نیز در پی داشته است. مسؤلین سفارت علاوه نمودند که با حاکمیت امارت اسلامی در امور سفارت افغانستان در تهران هر گونه فساد از میان برداشته شده است و الحمدلله اکنون نسبت به سال های گذشته در عواید چند برابر افزایش به عمل آمده است

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۷:۵
Background image

کمیسیون تدارکات ملی به ارزش حدود ۸ میلیارد افغانی پروژه‌های مختلف را منظور نمود

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء نشست نوبتی کمیسیون تدارکات ملی که به تاریخ ۸ حوت سال روان در قصر مرمرین تدویر و طبق آجندا پیرامون پروژه های ارائه شده. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۸:۳۳
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء با مشاور رئیس جمهور فدراسیون روسیه ملاقات نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء به تاریخ ۲۲ دلو سال روان با محترم روسلان عادلگیرییف مشاور رئیس جمهور فدراسیون روسیه و نماینده ویژه رئیس جمهور در امور تغییرات. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴
Background image

دومین نشست رهبری شورای عالی اقتصاد، کمیته ثبات مالی و سهمداران بانک های مجوز برگزار شد

دومین نشست رهبری شورای عالی اقتصادی امارت اسلامی افغانستان، کمیته ثبات مالی و سهمداران بانک های مجوز امروز به تاریخ ۲۲ دلو سال جاری در تالار جلسات د افغانستان بانک برگزار و در مورد حل. . .

BACK TO NEWS