الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

dpmea_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
03

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون همکاری‌های سیاسی، اقتصادی و صحی میان دو‌ کشور بحث و تبادل نظر صورت گرفت. محترم ملا صاحب، از روابط دیرینه و تاریخی میان دو کشور در عرصه های سیاسی، اقتصادی یادآوری نمود و تقویت آن را مهم دانست. وی در بخش تقویت روابط دوجانبه سیاسی و اقتصادی به جانب قرغیزستان وعده همکاری نموده، و افزود که امارت اسلامی افغانستان به هیچ گروهی اجازه نمی‌دهد که از قلمرو افغانستان علیه کشوری دیگر استفاده کند. محترم طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان تامین امنیت سرتاسری در افغانستان ابراز خرسندی کرد و به تامین روابط دوجانبه بین هر دو کشور اشاره نمود و ګفت که در سکتور صحت با افغانستان همکاری لازم خواهند نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS