محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء امروز با وزیر دفاع پاکستان که در رأس یک هیئت عالی رتبه به کابل آمده است، ملاقات نمود

dpmea_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۳ - ۱۵:۵۴
WhatsApp Image 2023-02-22 at 3.04.01 PM

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء امروز با وزیر دفاع  پاکستان که  در رأس یک هیئت عالی رتبه به کابل آمده است، ملاقات نمود. در این نشست طرفین پیرامون مناسبات دو جانبه، تجارت، اتصال منطقوی و انکشاف همکاری های اقتصادی بحث و گفتگو نمودند. معاون اقتصادی ریاست الوزراء حین سخنان خود گفت که افغانستان و پاکستان دو کشور همسایه استند و باید با هم دیگر روابط حسنه داشته باشند. امارت اسلامی افغانستان با پاکستان بر روابط تجاری و اقتصادی تاکید می کند و این گونه روابط را به مفاد دو کشور میداند. محترم ملا صاحب افزود، لازم است که مسایل تجاری و اقتصادی را از مسایل سیاسی و امنیتی تفکیک نماییم تا شکار سیاست نگردد. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند گفت که امارت اسلامی خواستار رهایی افغان های است که اکنون در زندان های پاکستان زندانی اند. محترم ملا صاحب علاوه نمود، برای همه مسافران در تورخم و سپین بولدک تسهیلات لازم فراهم گردد و برای رفت و آمد مریضان عاجل سهولت های خاص به وجود آید. طرف پاکستانی به امارت اسلامی افغانستان از حل و فصل مسایل یاد شده اطمینان داده و افزود که وزارت خانه های مربوطه و کمیته های تعیین شده به سرعت در این مورد کار خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۴:۳۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با معاون وزیر امور خارجه قطر دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء سوم جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی با محمد بن عبدالعزیز آلخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار هر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۵۱
Background image

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسم فاتحه خوانی رئیس جمهور فقید ایران اشتراک نمود

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء که مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه انرا همراهی می کرد بتاریخ دوم جوزا ۱۴۰۳خورشیدی در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
Background image

مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب. . .

BACK TO NEWS