مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

dpmea_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
5U2A9262

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان، اعمار مرکز تجارتی در شهر جلال آباد و شمار دیگری از موضوعات پیشکش گردید. در این جلسه روی موضوع توسعه ستیشن نایب آباد بندر حیرتان و احداث مرکز لوجستیکی در آن بحث و گفتگو همه جانبه صورت گرفت. همچنان پس از بحث و بررسی همه جانبه در جلسه طرح احداث مارکیت تجارتی هفت طبقه‌ای در زمین شاروالی در منطقه دند خشک شهر جلال آباد تایید و برای منظوری به کمیسیون اقتصادی راجع شد. بر اساس این طرح، سکتور خصوصی با سرمایه گذاری ۲۶۹میلیون افغانی مارکیت تجارتی هفت طبقه ای که مجموعا دارای ۵۰۶ دکان می باشد، اعمار خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS