کمیسیون اقتصادی طرح نصب سکنرهای الکترونیکی را در ۱۲ بندر گمرکی کشور منظور نمود

dpmea_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۳
5U2A8469

نشست نوبتی کمیسیون اقتصادی که بتاریخ ۱۷ دلو  سال روان در قصر مرمرین تدویر گردید، در مورد  طرح نصب سکنرهای الکترونیکی در ۱۲ بندر کشور، طرح اقتصادی وزارت شهرسازی و مسکن و شماری موضوعات دیگر بحث شد. این نشست که به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء دایر گردیده بود، بعد از بحث همه جانبه طرح نصب سکنرها در ۱۲ بندر گمرکی کشور منظور گردید. بر اساس این طرح سکتور خصوصی از طریق مشارکت عامه و خصوصی بالای این پروژه در حدود ۸ میلیارد افغانی سرمایه گذاری می نماید. در جلسۀ کمیسیون اقتصادی روی طرح اقتصادی وزارت شهر سازی و مسکن نیز بحث صورت گرفت. پس از ارزیابی همه جانبه در مورد طرح یاد شده، فیصله شد، که وزارت شهر سازی و مسکن پالیسی‌ساز است، سروی، دیزاین و نظارت از پروژه ها توسط همین وزارت انجام و تطبیق آن مسوولیت وزارت‌خانه‌ها و اداره های مربوطه می باشد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS