معاون اقتصادی ریاست الوزراء از بند کجکی بازدید نمود

dpmea_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۳:۲۴
WhatsApp Image 2024-04-15 at 21.32.06_8b4dd753

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء به تاریخ ۲۷ ماه حمل سال ۱۴۰۳ خورشیدی حین سفر به ولایت هلمند از بند کجکی بازدید نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء از اقدامات مسئولان پروژه بند برق کجکی قدردانی نموده، برای پیشرفت در امور پروژه یاد شده به آنان توصیه های لازم دادند. معاون اقتصادی ریاست الوزراء پروژه بند کجکی را ملی و حیاتی خواند و از زحمات مسئولان برای ابتکارات در این زمینه قدردانی نمود. محترم ملا صاحب فرمودند که به دلیل خشکسالی و کمبود آب در بندها سطح تولید برق نیز کاهش یافته بود، اما امسال به دلیل بارندگی پی هم در کشور سطح آب افزایش یافته و بیشتر از بندها مانند بند برق کجکی پر از آب شده است. با این کار، سکتور زراعت در سال روان رشد و سطح تولید برق در کشور نیز افزایش خواهد یافت. قابل ذکر است که بند برق کجکی یکی از بزرگترین بندهای کشور است که در ولسوالی کجکی ولایت هلمند موقعیت دارد و برای مهار نمودن سیلاب های موسمی، آبیاری زمین های زراعتی و تولید برق بالای دریای هلمند ساخته شده است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۴:۳۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با معاون وزیر امور خارجه قطر دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء سوم جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی با محمد بن عبدالعزیز آلخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار هر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۵۱
Background image

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسم فاتحه خوانی رئیس جمهور فقید ایران اشتراک نمود

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء که مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه انرا همراهی می کرد بتاریخ دوم جوزا ۱۴۰۳خورشیدی در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
Background image

مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب. . .

BACK TO NEWS