محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با شماری از سرمایه گذاران ازبیکستان دیدار نمود

dpmea_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۱ - ۱۵:۳
5U2A0434

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء ۱۱ ام سرطان ۱۴۰۳خورشیدی در دفتر کارش با شماری از سرمایه گذاران ازبیکستانی دیدار نمود. در این دیدار سرمایه گذاران ازبیکستانی به استخراج و پروسس زغال سنگ در افغانستان، تولید برق از زغال سنگ ، احداث تصفیه خانه معیاری نفت، ساخت کارخانه سمنت، استخراج معادن نمک و تولید نمک معیاری، ساخت کارخانه نساجی معیاری و در بخش حکومتداری الکترونیکی به سرمایه گذاری علاقمندی خود را ابراز داشتند. همچنان سرمایه گذاران ازبیک افزودند که افغانستان اکنون به کشوری مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل شده است و آنها به طور کامل آماده هستند تا در این بخش ها سرمایه گذاری نموده و تجارب خویش را با افغان ها شریک سازند.   سپس معاون اقتصادی ریاست الوزراء از علاقه‌مندی سرمایه گذاران ازبیکستانی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف در افغانستان تشکری نموده، به آنها اطمینان داد که وزارت ها و ادارات در بخش های مربوطه خویش با آنها همکاری خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۶:۲
Background image

طرح تولید برق خورشیدی در پارک های صنعتی حصار شاهی و شیخ مصری ننگرهار مورد تایید قرار ګرفت

در جلسه نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که در قصر مرمرین برگزار شد، راجع به طرح های سرمایه گذاری تولید ۴۰- ۴۰ میگاوات برق خورشیدی در شهرک های صنعتی حصار شاهی و شیخ مصری ننگرهار و. . .

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۱۵:۴۲
Background image

روی طرح ارائه شده تولید ۱۰۰ میگاوات برق گازی از سوی شرکت خصوصی گلبهار پاور بحث شد

در جلسه که به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء برگزار شد، طرح ارائه شده تولید ۱۰۰ میگاوات برق گازی از سوی شرکت خصوصی گلبهار پاور بحث شد. این جلسه که در ۲۳. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۵:۱
Background image

معاون اقتصادی ریاست الوزراء: به شمول کابل در شش ولایت کشور زون های پروسس صادرات ساخته می شوند

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در جلسۀ تجلیل از روز ملی صادرات که بتاریخ ۲۱ ام سرطان ۱۴۰۳ خورشیدی تدویر ګردیده بوده، اشتراک نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء. . .

BACK TO NEWS