طرح اعمار مارکیت تجارتی در ناحیه اول شهر جلال آباد تایید شد

dpmea_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱ - ۱۳:۴۵
5U2A0453

طرح اعمار مارکیت تجارتی در زمین شاروالی ساحه ناحیه اول شهر جلال آباد با توجه به تعدیلات وارده از سوی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی تایید و برای منظوری به کمیسیون اقتصادی راجع ګردید. همچنان طرح های سکتور خصوصی برای تولید ۴۰ میگاوات برق خورشیدی در ولسوالی ده سبز ولایت کابل و اعمار شفاخانه عصری در شهر کابل برای بحث به نشست یاد شده ارائه شد. پس از بحث و گفتگوی همه جانبه، به کمیته های تعیین شده وظیفه سپرده شد تا با در نظرداشت نظریات کمیته بین الوزارتی برای ارزیابی جنبه های مالی، اقتصادی و تخنیکی طرح های مذکور با شرکت های ارائه دهنده و همچنان برای تثبیت زمین و زمان معین قرارداد ها نشست های تخنیکی برګزار و راپور های خویش را به وقت معین به کمیته ارائه نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۴:۳۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با معاون وزیر امور خارجه قطر دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء سوم جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی با محمد بن عبدالعزیز آلخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار هر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۵۱
Background image

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسم فاتحه خوانی رئیس جمهور فقید ایران اشتراک نمود

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء که مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه انرا همراهی می کرد بتاریخ دوم جوزا ۱۴۰۳خورشیدی در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
Background image

مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب. . .

BACK TO NEWS