محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزرأ با مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ملل متحد در ارگ ملاقات نمود

dpmea_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۵:۹
5U2A1794

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزرأ با مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ملل متحد در ارگ ملاقات نمود. در این ملاقات محترم ملا عبدالغنی برادر آخند گفت که با به اقتدار رسیدن امارت اسلامی افغانستان ضمن از میان برداشتن کشت مواد مخدر و فساد اداری در بسیاری از عرصه های انکشافی  پیشرفت های صورت گرفته است. محترم ملا صاحب افزود که برای پیشرفت و خود کفایی، امنیت یک عنصر بسیار مهم است که خوشبختانه اکنون امنیت سراسری در افغانستان تأمین گردیده است. معاون سرمنشی ملل متحد در صحبت های خود گفت که ما از کوشش های امارت اسلامی در زمینه های تأمین امنیت، عفوه عمومی، از بین بردن فساد اداری، معالجه معتادین و سایر عرصه ها حمایت می کنیم. موصوف علاوه نمود به مقایسه 40 سال گذشته حال وضعیت در افغانستان بهتر گردیده و امید افغان ها برای آینده بهتر، بیشتر شده است. به گفته مارتین گریفیتس جامعه جهانی خواهان تعامل با امارت اسلامی و حفظ روابط دوجانبه برای حل مشکلات افغانستان است. در حال حاضر بهترین فرصت برای این تعامل فراهم شده و مشکلات زیادی حل شده است. در اخیر محترم ملا عبدالغنی برادر آخند ضمن ابراز تشکر و امتنان از کمک های بشری ملل متحد گفت که امارت اسلامی به هدف بهبود بخشیدن امور کشور تمام آن مشکلات را از میان برداشته است که جامعه جهانی از ناحیه آن  تشویش داشت ولی اکنون وقتی آن است که  جامعه جهانی نقش خود را در مورد افغانستان آباد و خودکفا ایفا نماید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS