محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزرأ با مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ملل متحد در ارگ ملاقات نمود

dpmea_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۵:۹
5U2A1794

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزرأ با مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ملل متحد در ارگ ملاقات نمود. در این ملاقات محترم ملا عبدالغنی برادر آخند گفت که با به اقتدار رسیدن امارت اسلامی افغانستان ضمن از میان برداشتن کشت مواد مخدر و فساد اداری در بسیاری از عرصه های انکشافی  پیشرفت های صورت گرفته است. محترم ملا صاحب افزود که برای پیشرفت و خود کفایی، امنیت یک عنصر بسیار مهم است که خوشبختانه اکنون امنیت سراسری در افغانستان تأمین گردیده است. معاون سرمنشی ملل متحد در صحبت های خود گفت که ما از کوشش های امارت اسلامی در زمینه های تأمین امنیت، عفوه عمومی، از بین بردن فساد اداری، معالجه معتادین و سایر عرصه ها حمایت می کنیم. موصوف علاوه نمود به مقایسه 40 سال گذشته حال وضعیت در افغانستان بهتر گردیده و امید افغان ها برای آینده بهتر، بیشتر شده است. به گفته مارتین گریفیتس جامعه جهانی خواهان تعامل با امارت اسلامی و حفظ روابط دوجانبه برای حل مشکلات افغانستان است. در حال حاضر بهترین فرصت برای این تعامل فراهم شده و مشکلات زیادی حل شده است. در اخیر محترم ملا عبدالغنی برادر آخند ضمن ابراز تشکر و امتنان از کمک های بشری ملل متحد گفت که امارت اسلامی به هدف بهبود بخشیدن امور کشور تمام آن مشکلات را از میان برداشته است که جامعه جهانی از ناحیه آن  تشویش داشت ولی اکنون وقتی آن است که  جامعه جهانی نقش خود را در مورد افغانستان آباد و خودکفا ایفا نماید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۵:۱۰
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با مسؤلین ادارات ملل متحد دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء روز پنجشنبه ۲۸ام ثور سال جاری در مقام ولایت بغلان با مسولین ادارات مختلف سازمان ملل متحد مستقر در افغانستان دیدار و گفتگو نمود.. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۴:۵۲
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با سیلاب زده گان ولسوالی های برکه و نهرین دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء بتاریخ ۲۷ام ثور ۱۴۰۳ خورشیدی در جریان سفر خویش به ولایت بغلان با سیلاب زده گان ولسوالی های برکه و نهرین دیدار نمود. در این. . .

جمعه ۱۴۰۳/۲/۲۸ - ۱۱:۴۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با علمای کرام ولسوالی برکه دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء بتاریخ ۲۷ام ثور ۱۴۰۳ خورشیدی در جریان سفر خویش به ولسوالی برکه ولایت بغلان با علمای کرام ولسوالی مذکور دیدار نمود. در این. . .

BACK TO NEWS