محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسمی که به هدف کمپاین ملی نهال شانی در بادام باغ برګزار شده بود، اشتراک و سخنرانی نمود

dpmea_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۴
5U2A2600

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسمی که به هدف کمپاین ملی نهال شانی در بادام باغ  برګزار شده بود، اشتراک و سخنرانی نمود. محترم ملا صاحب در این مراسم گفت که ما از راه اندازی این گونه برنامه ها، به هدف نهال شانی و سرسبزی کشور ستایش می کنیم و معتقدیم که با این کار، بسیاری از زمین های بایر سرسبز و طبیعت از آن بهره مند خواهد شد. محترم ملا عبدالغنی برادر آخند افزود که  افغانستان یک کشور زراعتی، دارای آب های فراوان، و دارنده ای یک محیط مناسب طبیعی است، باید هوای آن نسبت به سایر کشور ها پاک باشد، اما بدبختانه نبود انرژی پاک و استعمال بمب های خطرناک، سلاح‌های کیمیاوی در جریان چند دهه گذشته از طرف اشغالگران، بر هوا و طبیعت کشور ما تأثیر بدی گذاشته است. برای نجات از تأثیرات این محیط آلوده و مواد کشنده‌ای کیمیاوی یگانه راۀ آن غرس نهال‌ها و پرورش سالم و حفاظت آن می باشد. این کار تنها مسوولیت حکومت نیست، بلکه هر فردی کشور باید در این عرصه کار نماید تا کشور را سرسبز و محیط زیست خوبی داشته باشیم. در همایش کمپاین ملی نهال‌شانی محترم ملا عبدالغنی برادر آخند از همه شهروندان کشور به ویژه باشنده‌گان کابل خواست که در خانه های خود کم از کم یک نهال غرس کنند و در حصه‌ای پرورش و حفاظت آن توجه نمایند. محترم ملا صاحب گفت که باورمندم اگر این کار انجام شود، در سال های آینده تمامی تپه های کابل سرسبز خواهد شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۳:۲۴
Background image

معاون اقتصادی ریاست الوزراء از بند کجکی بازدید نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء به تاریخ ۲۷ ماه حمل سال ۱۴۰۳ خورشیدی حین سفر به ولایت هلمند از بند کجکی بازدید نمود. معاون اقتصادی ریاست الوزراء از اقدامات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۱:۴۶
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت ارزگان سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۷ ماه حمل سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت ارزگان سفر نمود. محتر. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۹ - ۱۵:۵۱
Background image

سنگ تهداب پروژه رهایشی نیله باغ گذاشته شد

سنگ تهداب پروژۀ رهایشی نیله باغ  به تاریخ نوزدهم ماه حمل سال ۱۴۰۳ از سوی محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء گذاشته شد. محترم ملا صاحب آغاز پروژۀ رهایشی نیله باغ. . .

BACK TO NEWS