کمیسیون تدارکات ملی به ارزش حدود یک میلیارد افغانی پروژه های مختلف را منظور نمود

dpmea_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۴/۲۶ - ۱۶:۳۲
5U2A0369

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء نشست نوبتی کمیسیون تدارکات ملی امروز دوشنبه ۲۶ سرطان در قصر مرمرین تدویر و طبق آجندا پیرامون پروژه های ارائه شده بحث شد. در این جلسۀ کمیسیون تدارکات ملی ۱۸ پروژه جهت بحث پیشکش گردید که از جملۀ قرارداد ۱۶ پروژه  منظور و بقیه ۲ پروژه به تعویق افتاد. پروژه های منظور شده مربوط وزارت های دفاع ملی، مالیه، انرژی و آب، تحصیلات عالی، د افغانستان بانک، شرکت برشنا، شاروالی کابل و شرکت دولتی نفت و گاز بود، که ارزش مجموعی آن در حدود یک میلیارد افغانی بالغ می گردد. در پایان نشست به برخی از وزارت ها و ادارات سکتوری در مورد بعضی از پروژه های منظور شده هدایات لازم ارایه گردید. تا به وقت معینه پروژه های خویش را جهت بحث و منظوری به کمیسیون تدارکات ملی ارسال دارند و در این خصوص تمامی مراحل تدارکاتی آن را به وجه احسن طی نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۴:۳۴
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند با معاون وزیر امور خارجه قطر دیدار نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء سوم جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی با محمد بن عبدالعزیز آلخلیفی معاون وزیر امور خارجه قطر در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار هر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۳ - ۱۳:۵۱
Background image

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در مراسم فاتحه خوانی رئیس جمهور فقید ایران اشتراک نمود

هیئت عالی رتبه امارت اسلامی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء که مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه انرا همراهی می کرد بتاریخ دوم جوزا ۱۴۰۳خورشیدی در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۳
Background image

مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب آباد بندر حیرتان اعمار می شود

در جلسۀ نوبتی کمیته سرمایه گذاری بین الوزارتی که بتاریخ اول جوزا ۱۴۰۳ خورشیدی در قصر مرمرین تشکیل شده بود، جهت بحث طرح های سرمایه گذاری ساخت مرکز تجارتی با معیار های جهانی در ستیشن نایب. . .

BACK TO NEWS