در حضور داشت محترم ملا عبدالغنی برادر آخند قرارداد ارائه خدمات مخابراتی میان وزارت مخابرات و شرکت های مخابراتی خصوصی به امضاء رسید

dpmea_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۱۷:۴۱
5U2A2421

در حضور داشت محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء و محترم مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قرارداد ارائه خدمات مخابراتی به ارزش ۳۶۵ میلیون افغانی در مناطق دور دست میان وزارت مخابرات و شرکت های مخابراتی خصوصی به امضاء رسید. محترم ملا صاحب حین امضای قرارداد گفت، امارت اسلامی خدمت به ملت را وظیفه خود میداند و با تمام توان  سعی می نماید تا ضمن فراهم نمودن سایر سهولت های زنده‌گی برای مردم خدمات با کیفیت مخابراتی را نیز پیشکش نماید. محترم ملا صاحب افزود، امارت اسلامی برای سرمایه گذاری زمینه خوبی را فراهم نموده و از تلاش های تمامی تاجران و سرمایه‌گذاران ملی قدردانی می کند که به هدف توسعه اقتصادی کشور سرمایه‌گذاری می کنند. به اساس این قرارداد شرکت های مخابراتی افغان بیسیم و ام تی ان با ایجاد ۳۳ سایت در مناطق دور دست ولایت های کندهار، بدخشان، نورستان، ارزگان، زابل، کنر، ننگرهار و کابل که مردم به خدمات مخابراتی دسترسی ندارند، خدمات ارائه می کنند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۵ - ۱۸:۲۶
Background image

جلسۀ نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند در قصر مرمرین برگزار گردید

جلسۀ نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند در قصر مرمرین برگزار گردید. در نشست بعد از غور و بررسی همه جانبه طرزالعمل حفاظت از معادن که از سوی وزارت معادن و. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۳ - ۱۴:۴۰
Background image

جلسۀ فوق العاده به منظور حمایت از صنعت و صنعتکاران به ریاست مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسۀ فوق العاده به منظور حمایت از صنعت و صنعتکاران به ریاست مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء به عضویت وزارت های مالیه، امور داخله، صنعت و تجارت و اقتصاد، ریاست عمومی استخبارات و سکتور. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۲۴
Background image

کمیسیون تدارکات ملی به ارزش حدود ۶ میلیارد افغانی پروژه‌های مختلف را منظور نمود

به ریاست محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء جلسۀ نوبتی کمیسیون تدارکات ملی ۲میزان سال روان در قصر مرمرین دایر و طبق آجندا پیرامون پروژه های مورد نظر بحث شد. در. . .

BACK TO NEWS