در حضور داشت محترم ملا عبدالغنی برادر آخند قرارداد ارائه خدمات مخابراتی میان وزارت مخابرات و شرکت های مخابراتی خصوصی به امضاء رسید

dpmea_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۱۷:۴۱
5U2A2421

در حضور داشت محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء و محترم مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قرارداد ارائه خدمات مخابراتی به ارزش ۳۶۵ میلیون افغانی در مناطق دور دست میان وزارت مخابرات و شرکت های مخابراتی خصوصی به امضاء رسید. محترم ملا صاحب حین امضای قرارداد گفت، امارت اسلامی خدمت به ملت را وظیفه خود میداند و با تمام توان  سعی می نماید تا ضمن فراهم نمودن سایر سهولت های زنده‌گی برای مردم خدمات با کیفیت مخابراتی را نیز پیشکش نماید. محترم ملا صاحب افزود، امارت اسلامی برای سرمایه گذاری زمینه خوبی را فراهم نموده و از تلاش های تمامی تاجران و سرمایه‌گذاران ملی قدردانی می کند که به هدف توسعه اقتصادی کشور سرمایه‌گذاری می کنند. به اساس این قرارداد شرکت های مخابراتی افغان بیسیم و ام تی ان با ایجاد ۳۳ سایت در مناطق دور دست ولایت های کندهار، بدخشان، نورستان، ارزگان، زابل، کنر، ننگرهار و کابل که مردم به خدمات مخابراتی دسترسی ندارند، خدمات ارائه می کنند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۲۱:۵۳
Background image

در ولسوالی زنده جان ولایت هرات شهرک دیگری اعمار و به بهره‌برداری سپرده شد

محترم مفتی عبدالله عزام رئیس عمومی دفتر مقام معاونیت اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت هرات بتاریخ ۲۴ جوزا سال روان در مراسمی که به منظور تحویل نمودن شهرک دیګری که دارای ۱۰۰ خانه می. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۸:۱۱
Background image

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به ولایت غور سفر نمود

محترم ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به تاریخ ۲۴ ماه جوزا سال ۱۴۰۳ خورشیدی جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر به ولایت غور سفر نمود. محترم. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۴:۱
Background image

در جلسه کمیسیون اقتصادی، در مورد ساخت بند دوم سروبی و تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در جوزجان بحث شد

در جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی که در قصر مرمرین برگزار شده بود، در این جلسه اعمار بند دوم سروبی ولایت کابل، تولید ۳۰۰ میگاوات برق گازی در ولایت جوزجان، مسوده تهیه شده از سوی وزارت معادن. . .

BACK TO NEWS